‌از بلیت 310 هزار تومانی تا 700 هزار تومانی!خبرها حکایت از آن دارد که نخستین پرواز بندرعباس به تهران پس از یک روز وقفه در این مسیرانجام شد.

‌به گزارش ایسنا، ‌در حالی که پروازهای صبح شرکت‌های آتا، زاگرس، کاسپین و ماهان و قشم ایر از مسیر بندرعباس به تهران و ساری و چابهار به علت برف و کولاک در مقصد لغو شده بود، با بهبود وضعیت جوی و امکان نشست و برخاست فرودگاه مهرآباد نیز شرکت هواپیمایی ماهان نیز اقدام به نخستین پرواز به مقصد تهران از بندرعباس کرد.

یکی از مسافران قبل از انجام پرواز در گفت و گو با ایسنا، افزود: در حالی که از روز گذشته در انتظار پروازی به مقصد تهران بودیم این مهم انجام نشد.

وی اظهار کرد: صبح امروز هم در حالی که شرایط برای پرواز مهیا بود، با توجه به نامساعد بودن فرودگاه مهرآباد باز پرواز لغو شد اما ساعتی قبل بر وی مانیتور فرودگاه اعلام انجام پرواز بندرعباس به تهران شرکت هواپیمایی ماهان نیز صورت گرفت.

این مسافر با اشاره به اینکه برای تعویض بلیط به باجه فروش این شرکت هواپیمایی در فرودگاه بین المللی بندرعباس رفتم، اضافه کرد: در حالی که قیمت بلیط خریداری شده قبلی 183 هزار تومان بود، شرکت برای صدور بلیت جدید درخواست 500 هزار تومان وجه اضافه کرد که با مخالفت شدید مسافران همراه شد.

وی با بیان اینکه کانترهای فروش بلیت ماهان از دقایقی پیش شروع شده است و ازدحام مسافران در مقابل این کانتر فروش در حال افزایش است، تصریح کرد: در پی اعتراض مسافران حاضر در سالن شیشه ای فرودگاه بندرعباس، شرکت هواپیمایی ماهان مجبور شد قیمت بلیت مسیر بندرعباس – تهران را از مبالغ بالای 500هزار تومان به 310 هزار تومان کاهش دهد.

این مسافر در پایان گفت: در حال حاضر شرایط برای پرواز مهیا و پله‌ها برای بالا رفتن مسافران برقرار است و در انتظار برای سوار شدن به هواپیما هستیم.

به گزارش ایسنا، این در حالی است که شواهد عینی خبرنگار ایسنا حکایت دارد برخی افراد در این پرواز بلیت‌های بالای 700 هزار تومانی را از خارج از باجه‌های فرودگاه خریداری کرده‌اند!


انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *