۵۶ پروژه تحت عنوان جهش تولید در لرستان اجرایی می‌شودایسنا/لرستان استاندار لرستان از اجرایی شدن ۵۶ پروژه تحت عنوان جهش تولید در استان خبر داد.

سیدموسی خادمی شامگاه چهارم تیرماه در جلسه انعقاد تفاهم‌نامه اجرای پروژه‌های جهش تولید گفت: خوشبختانه لرستان یکی از اولین استان‌هایی بود که توانست برنامه‌های خود را در این رابطه تنظیم کند.

وی اظهار کرد: لرستان اولین استانی بود که در زمینه پروژه‌های جهش تولید به توافق لازم با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور رسیده است.

خادمی با اعلام انعقاد تفاهم‌نامه رسمی از اختصاص یک هزار و ۶۰ میلیارد تومان اعتبار به طرح‌های استانی و جهش تولید در لرستان خبر داد و افزود: ۲۰ میلیارد تومان از منابع استانی و حدود ۲۷۰ میلیارد تومان از اعتبارات ملی توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور به این موضوع اختصاص یافته و بقیه اعتبارات از محل منابع بخش خصوصی و بانک‌ها تامین خواهد شد.

استاندار خاطرنشان کرد:حدود ۵۶ پروژه طبق این تفاهم‌نامه تعریف شده است که امیدواریم این پروژه ها تا پایان سال جاری تکمیل و راه‌اندازی شوند.

خادمی اضافه کرد: این پروژه‌ها علاوه بر پروژه‌های قبلی که در قالب اقتصاد مقاومتی و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام در حال انجام هستند در استان اجرایی خواهند شد.

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *