گلایه از پراکندگی زباله در محور اصلی راه رودسر


سرپرست فرمانداری رودسر از انباشت، تجمع و پراکندگی زباله در محور اصلی راه ارتباطی شهرستان گلایه کرد.

به گزارش ایسنا،«علی وارسته بهدانی»، در نشست ستاد ساماندهی سواحل شهرستان رودسر طرح‌های سلامت دریا را بدون پیوست و رویکرد فرهنگی کارا ندانست و گفت: پرداختن به ایجاد زیرساخت‌های سواحل بدون رویکرد فرهنگی تأثیرگذاری چندانی ندارد و معتقدم در بحث سلامت دریا به طور توامان و همزمان به هر دو موضوع پرداخته شود.

وی با بیان این‌که ایام تابستان فرصت مغتنمی است تا میهمانان و مسافران تابستانی از مواهب و جاذبه‌های طبیعی شهرستان (موهبت عظیم دریا) بهره‌مند شود، تصریح کرد: طبیعتاً باید در این زمینه علاوه‌بر زیرساخت‌های مناسب در حوزه سواحل برای ایجاد نشاط و شادابی مردم هم اقدامات مناسبی انجام دهیم که بخش فرهنگی از مهم‌ترین آن‌هاست.

وارسته در بخش دیگری از سخنان خود روند ایجاد طرح سلامت دریا در سواحل رودسر را مطلوب ندانست و بر ضرورت شتاب‌بخشی در فرآیند ایجاد زیرساخت‌های سواحل از سوی شهرداری تأکید کرد.

وی بر ضرورت استقرار ناجیان غریق در مناطق پرخطر و حادثه‌خیز، آموزش ناجیان غریق پیش از آغاز طرح‌ها و مشارکت دهیاران و شوراها در راه‌اندازی طرح‌های سلامت دریا تأکید کرد.

سرپرست فرمانداری رودسر هم‌چنین در بخش دیگری از سخنان خود از انباشت، تجمع و پراکندگی زباله در محور اصلی راه ارتباطی شهرستان گلایه کرد و گفت: این شرایط به هیچ عنوان توجیه‌پذیر نیست و باید مسئولان محلی تلاش کنند این وضعیت ساماندهی شود.

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *