کشف بیش از 6 هزار کیلو انواع موادمخدر در همدانرئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان از کشف 6هزار و 500 کیلو انواع مواد مخدر در سال گذشته در استان خبرداد و گفت: کشف مواد مخدر در استان 25 درصد افزایش یافته است.

به گزارش ایسنا، سرهنگ هادی قزوینه ای امروز در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان، تصریح کرد: بیشترین کشفیات در حوزه تریاک بوده و هروئین با 116درصد رشد کشف، بیشترین میزان رشد کشف مواد مخدر را به خود اختصاص داده است.

وی با اشاره به انجام 9هزار و 871عملیات، خاطرنشان کرد: در طول سال گذشته 35 عملیات فراستانی نیز انجام شده است.

قزوینه ای از کشف بیش از 20میلیون قرص غیر مجاز در سال گذشته خبر داد و افزود: همچنین در این مدت 21 قبضه سلاح جنگی کشف شده است.

وی با اشاره به انهدام 85 باند تهیه و توزیع مواد مخدر گفت: در سال گذشته 2 هزار و 265 معتاد شناسایی و برای ساماندهی تحویل بهزیستی شد.

وی از دستگیری 8 هزار و 406 خرده فروش در سال گذشته خبر داد و خاطرنشان کرد: 538 مورد از مناطق آلوده در استان نیز پاکسازی شدند که 63 مورد از این مناطق در محیط پیرامون مراکز آموزشی بودند.

وی ادامه داد: از مجموع افراد دستگیر شده 176نفر خانم و 10هزار 216نفر نیز آقا بودند.

وی با اشاره به شناسایی 70مخروبه و زمین بلاتکلیف در استان گفت: 63 مورد از این اماکن نیز ساماندهی شدند.

کشف 564 کیلو مواد مخدر در سال جاری

قزوینه ای از کشف 564کیلو و 330گرم مواد مخدر در یک ماهه ابتدای سال جاری خبر داد و گفت: کشف مواد مخدر71درصد رشد را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می دهد.

وی یادآور شد: در فروردین ماه امسال یک محموله 180کیلویی حشیش در شهرستان فامنین کشف شده و یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر با 12نفر نیز دستگیر شدند.

وی از متلاشی شدن 7باند وانجام 59 طرح پاکسازی در فروردین ماه امسال خبر داد و گفت: 413 نفر معتاد و 372خرده فروش در سال جاری دستگیر شده است.

وی در پایان گفت: در سال آینده سه رویداد گردشگری مهم برگزار خواهد شد که برنامه های عملیاتی برای ایجاد امنیت در طول این مدت تدوین خواهیم کرد.

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *