هراز مسدود شد – ایسنارئیس پلیس راه مازندران از مسدود شدن محور هراز به دلیل ریزش سنگ خبر داد.

علیرضا قدمی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه با توجه به ریزش سنگ در محور هراز، این محور تا اطلاع ثانوی مسدود است، گفت: یک لاین از محور کندوان نیز به دلیل ریزش سنگ مسدود شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ریزش شدید باران در تمامی محورها گزارش شده و در ارتفاعات بارش به صورت برف است، خاطرنشان کرد: مردم از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند و در محورهای برف‌گیر زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

روزهای بارانی مازندران تا پایان هفته

احمد اسدی، معاون توسعه و پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی مازندران نیز در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به آخرین وضعیت جوی این استان، اظهار کرد: بر اساس آخرین نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی، آسمان در مناطق غربی مازندران ابری به همراه بارندگی، در ارتفاعات مه‌آلود همراه با بارش برف، کاهش دما و وزش باد است.

وی تصریح کرد: هوای مازندران در مناطق مرکزی و شرقی ابری همراه با بارش پراکنده است و از بعد از ظهر با بارندگی در ارتفاعات، مه آلودگی، بارش برف و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی مازندران خاطرنشان کرد: فردا سه شنبه (۶ فروردین ماه) آسمان استان ابری خواهد بود و از بعد از ظهر و به ویژه شب بارندگی و در ارتفاعات بارش برف و مه‌آلودگی پیش‌بینی می‌شود.

اسدی افزود: در روز چهارشنبه هفته جاری نیز آسمان مازندران ابری همراه با بارش پراکنده خواهد بود و در ارتفاعات بارش برف و وزش باد پیش بینی می‌شود، همچنین به تدریج با کاهش ابر رو به رو خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: در روز شنبه نیز آسمان استان نیمه ابری همراه با افزایش ابر به ویژه در ارتفاعات همراه با بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی می‌شود و در جمعه نیز آسمان مازندران نیمه ابری تا ابری همراه با بارش پراکنده و وزش باد خواهد بود.

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *