نیویورک: ایستگاه جدید مترو هنر عمومی و به ندرت دیده می شود – زن و شوهر همجنس گرا


است توسط: AP | نیویورک | نشر: دسامبر 27, 2016 11:27 بعد از ظهر

new york subway station art, new subway station, new york gay art, gay couple art, lgbtq rights, lgbtq art, world news, latest news, indian express ایستگاه نقاشی دیواری بر روی دیوار مترو خیابان دوم در خیابان 72nd در نیویورک دهد ثور Stockman سمت چپ, و شوهر, پاتریک کلاگ. (منبع: AP)

نزد دو مرد دست برگزاری دور از غیر معمول است اما نقاشی دیواری دو مرد انجام این کار در محل غیر معمول است – در دیوارهای ایستگاه جدید مترو در شهر نیویورک نمایش است. که تصویر عشق بین مردان نادر در هنر عمومی، کارشناسان می گویند. “آن مانند برنده شدن در قرعه کشی،” ثور Stockman، 60، گفت: از پیدا کردن که او و شوهر خود را از 3 سال، پاتریک کلاگ شد قرار بود بخشی از هنرمند Vik Muniz “کامل غریبه،” سری پرتره موزاییک سرها نیویورکیها روزمره gracing دیوارهای ایستگاه جدید مترو در خیابان 72nd می شود. اما “بخشی از من بخواهد که آن نادر نیست، که قابل توجه نیست.”

پخش آنچه دیگری است ساخت اخبار

ایستگاه در شهر مدتها خیابان دوم خط مترو به باز 1 ژانویه برنامه ریزی شده.

Muniz گفت آن ساخته شده حس شامل دو مرد در یک پروژه در نظر گرفته شده برای افراد مختلف نشان می دهد که سواران احتمال برخورد در خود روزانه رفت و آمد هستند.

“آنها فقط به شما می خواهم انتظار برای دیدن مردم Muniz که تقسیم زمان خود را بین نیویورک و برزیل در مصاحبه تلفنی از ریودوژانیرو گفت:. “شما می خواهم انتظار برای دیدن مردان دست نگه.”

جاناتان David Katz متخصص در تاریخ هنر عجیب و غریب، گفت: او می تواند پیدا کردن هیچ نمونه ای دیگر از دائمی، غیر سیاسی تجاوز عمومی هنرمندان در شهر نیویورک. او جورج سگال “گی آزادی یادبود” نزدیکی استون وال در مسافرخانه, سایت شورش 1969 است که راه اندازی جنبش حقوق همجنس ذکر شده. اما این کار دو نفر ایستاده و دو زن نشسته، صراحت یادبودی از لحظه ای سیاسی است.

A کار مانند Muniz را در شهر “ظاهرا کانون دنیای هنر و جنبش همجنسگرایان” سر رسیده است گفت: کاتز مدیر برنامه های دکترا در مطالعات فرهنگ بصری در بوفالو SUNY و هماهنگ کننده اجرایی سابق ابتکار کرامر لری لزبین و گی مطالعات در دانشگاه ییل.

“آنچه به آن باعث می شود نقطه عطف gayness خاص و تم ساخته شده است. در مقابل کار naturalizes gayness در درون بافت شهر و خواسته است که در واقع یک پیام حتی قوی تر”او گفت.

Baume نیکلاس، هنر عمومی صندوق کارگردان و متصدی ارشد موافقت کرد. “کار من است که آن را یک اتفاق معمول به زوج همجنسگرا برگزاری دست انتظار در سکوی مترو در شهر نیویورک به یاد. آن بزرگ آن است که تابو برای مردان برای نشان دادن این نوع محبت هر روز دیگر است.”

stockman و کلاگ گفت: آنها در زمان عکس است که پایه ای برای موزاییک اتفاقی است بیش از سه سال پیش; آنها به بروکلین به ملاقات با یکی از دوستان که در این پروژه کار رفته بود و عکاس خواسته آنها می خواستند به عکس. فرض stockman مقدار زیادی از مردم که عکس و “ما شاید ما پرتره خوب با وجود پنج دقیقه ایستاده چاپ از این امید بودند.”

آن را تا اوایل سال جاری بود که آنها گفته شد تصویر خود را در میان کسانی که رفتن در ایستگاه جدید خواهد بود و آنها را به نگه داشتن آن را کاری ادامه داده که جزئیات تاسیسات هنر هنوز عمومی رفته بود خواسته شد.

زمانی که آنها در نهایت قادر به دوستان خود بگویید زیرا نوع تصویر گی برای دو نفر از آنها که هنوز اغلب دیده می شود در فرهنگ عامه به اما زن و شوهر گفت کلاگ 47 و نه تنها شادی، بود.

اضافه Stockman “دوستانمان مبارک که این نماینده گی بر در و دیوار شهر نیویورک، اما دوستان ما حتی خوشحال است که این نمایندگی همجنسگرا است که فوق العاده زیبا و لاغر بودند، کلاگ، گفت:” “که آنها فقط به طور متوسط به دنبال شد بچه ها مثل ما.”

Muniz را کار در ایستگاه 72nd خیابان های عضو شده در توسط سه هنرمندان دیگر، یکی در هر یک از سه ایستگاه دیگر در خط مترو. هر هنرمند که پیشنهاد برای پروژه جلو آمد با ایده های خود را به در نظر گرفته شود نه یکی مبتنی بر هر نوع از تم ها یا ایده از هنر سازمان حمل و نقل شهری و عمومی طراحی برنامه های هنری گفت: ساندرا Bloodworth مدیر.

فینالیست سپس ارائه مفاهیم خود را نهایی و هنرمند برنده انتخاب شد. Bloodworth گفت: Muniz در مفهوم کلی تصویر تایید شده، هر فردی است.

“که مسئولیت داشتیم،” او گفت. “خود را ایجاد کنید ما را کار بزرگ است که چیزی برای مردم به معناى.”

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *