ناکامی پارالمپیک ریودوژانیرو را در توکیو جبران می‌کنمجوان‌ترین ورزشکار مرد کاروان ایران در پارالمپیک ۲۰۱۶ می‌گوید: ناکامی پارالمپیک ریودوژانیرو را در توکیو جبران می‌کنم.

محمد فتحی گنجی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در پارالمپیک ریو سنی نداشتم و تجربه‌ام کم بود با این حال در پرتاب نیزه کلاس F۴۶ چهارم شدم.

وی با بیان اینکه اوایل ماه آینده انتخابی تیم ملی برای حضور در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ را در پیش داریم، اضافه کرد: به دنبال این هستم که با عملکرد خوب سهمیه جهانی را بگیرم و در ادامه جواز حضور در پارالمپیک ۲۰۲۰ را کسب کنم.

فتحی گنجی اضافه کرد: قصد دارم با کسب سهمیه پارالمپیک توکیو، ناکامی و روی سکو نرفتن در ریودوژانیرو را با کسب مدال جبران کنم.

این ورزشکار لرستانی تأکید کرد: با تمرین‌های خوب زیرنظر دکتر مصطفی بهرامی به کسب سهمیه و موفقیت در رقابت‌های انتخابی تیم ملی خوشبین هستم.

وی به نبود زمین برای تمرین در خرم‌آباد اشاره کرد و افزود: زمین تمرین ورزشگاه تختی خرم‌آباد به طور “خودرو” چمن درمی‌آورد و مشکلی برای تمرین نداشتیم و الان آن را چمن کرده‌اند که کار بسیار ارزشمندی است اما حدود هفت ماه جایی برای تمرین نداشتیم و اذیت شدیم.

فتحی گنجی یادآور شد: لرستان در پرتاب‌های معلولان حرف اول کشور را می‌زند و انتظار حمایت‌های بیشتری از طرف مسئولان استانی داریم.

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *