«مسکن مهر» استان گلستان تا پایان سال نهایی می‌شودمعاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان گفت: امسال‌ با حضور و تلاش دستگاه‌های عضو شورای مسکن استان، پروژه مسکن مهر استان گلستان نهایی و به سرانجام می‌رسد.

به گزارش ایسنا، «میرمحمد غراوی» در نخستین جلسه شورای مسکن استان گلستان اظهار کرد: شورای مسکن با هدف ارتقاء خدمات زیرساختی و بهبود فرآیند تکمیل مسکن به خصوص پروژه مسکن مهر در استان برگزار می‌شود و از دیگر دستگاه‌های عضو انتظار می‌رود در این راستا همکاری‌های لازم را داشته باشند.

«محبوبی» مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان نیز در خصوص برگزاری این جلسه گفت: در این جلسه تعیین تکلیف هزینه‌های صدور پروانه و پایان‌کار شهرداری در پروژه‌های مسکن مهر در شهرهای گرگان و رامیان و تعیین تکلیف بهای فروش عرصه در برخی پروژه‌های سه‌جانبه استان انجام شد.

وی یادآور شد: بررسی مسائل مربوط به تعاونی‌های مسکن مهر و تأمین اعتبار دیوار حائل سایت الازمن علی‌آبادکتول و اجرای انشعابات فاضلاب پروژه‌های مسکن مهر و مسائل حقوقی اوقافی بودن عرصه مسکن مهر سعد آباد گرگان از موضوعاتی بود که در این جلسه بررسی، مطرح و تصمیمات لازم گرفته شد.

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *