مرادمند: به فتح ۴ فینال پیش‌روی شهرخودرو می‌اندیشیمایسنا/خراسان رضوی مدافع شهرخودرو خراسان گفت: با شرایط به وجود آمده در جدول، چهار بازی پیش‌رو برای ما حکم فینال پیدا کرده و بازیکنان شهرخودرو روی پیروزی در این دیدارها متمرکز هستند.

بر اساس گزارش وبسایت رسمی باشگاه شهرخودرو خراسان، حسین مرادمند در خصوص شرایط تیم شهرخودرو، اظهار کرد: در دو بازی اخیر خود واقعا بدشانس بودیم خصوصا در بازی با تراکتور که حقمان چیزی جز سه امتیاز نبود، اما متاسفانه با وجود کنترل کامل حریف و موقعیت‌های خوبی که ایجاد شد به گل نرسیدیم.

وی افزود: شکر خدا از زمان حضور بختیاری‌زاده شرایط تیم ما خوب شده است و بعد از تمام اتفاقاتی که افتاد شرایط دوباره در تیم ما به وضعیت نرمال بازگشته است. من کاملا احساس می‌کنم که روند تیم مثبت است و انشاالله روز به روز بهتر می‌شویم تا در چهار بازی آخر نتایج خوب و در شأن شهرخودرو بگیریم و جواب محبت‌های حمیداوی را هم که واقعا در این اوضاع اقتصادی، چیزی برای تیم کم نگذاشته را بدهیم.

مدافع شهرخودرو با اشاره به تغییرات شهرخودرو با پیوستن سهراب بختیاری‌زاده، تصریح کرد: بختیاری‌زاده، واقعا یک انسان خوب و یک مربی به روز است و از روزی که به تیم شهرخودرو آمده با وجود اینکه مصدوم بوده‌ام، دیده‌ام که چطور تاثیر خود را بر تیم گذاشته و بچه‌ها با اشتیاق تمرین می‌کنند و انشاالله نتیجه خوبی هم با وجود ایشان بگیریم.

حسین مرادمند با اشاره به گرمای آبادان در خصوص بازی با صنعت نفت گفت: بازی با صنعت بازی فوق‌العاده سخت است؛ چراکه این تیم نشان داده که تیم خیلی خوبی است. اتفاقاتی هم افتاده که آنها چند بازی را از دست داده‌اند اما فکر می‌کنم در بهترین فرم خودشان هستند. با وجود همه این شرایط این سه امتیازها در هر بازی برای شهرخودرو حکم فینال دارد و ما به جز با اندیشه پیروزی به آبادان نمی‌رویم.

وی با اشاره به شروع تمرینات روز گذشته با شهرخودرو گفت: تمرینات را آهسته آهسته شروع کرده‌ام و حضورم در بازی با آبادان منوط به تستی است که دکترها روی پایم انجام می‌دهند. انشاالله که می‌رسم اما اگر هم مشکل داشته باشم قطعا بازی بعد را بازی خواهم کرد. شهرخودرو جوان‌هایی دارد که توانایی‌های بزرگی دارند و انشاالله هر کس بازی کند بهترین عملکرد را برای موفقیت تیم به نمایش خواهد گذاشت.

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *