سعی می کنیم با برگزاری نمایشگاه ها، ارتباط فرهنگی به وجود بیاوریم


مدیر پروژه نمایشگاه تونی کرگ در ایران گفت: ما سعی می کنیم با برگزاری نمایشگاه ها در سطح دنیا، ارتباط فرهنگی به وجود بیاوریم.

 به گزارش ایسنا منطقه کویر، “افشین درم بخش” ظهر امروز در نشست خبری در کرمان با اشاره به اینکه تونی کرگ از بنای موزه هنرهای معاصر کرمان و معماری آن خیلی تعریف کرد، افزود: ما سعی میکنیم با برگزاری نمایشگاه ها در سطح دنیا، ارتباط فرهنگی به وجود بیاوریم.


وی افزود: نمایشگاه تونی کرگ در ایران از چهار سال قبل آغاز شد و وب علاقمندی شدیدی دارد که آثارش در کل جهان نمایش داده شود و تمام دنیا آثار وی را ببینند.

درم بخش تصریح کرد: شرکت ما هشت سال است که با ایران کار می کند و تجربیات زیادی داشتیم و هر هنرمندی وارد ایران شده، شدیدا به فرهنگ ایران علاقمند شده و با شناخت ایران، نمیتوانند از آن جدا شوند و فرهنگ ایران چنین تاثیری روی افراد دارد.

“تیل برکنر” مدیر دیگر پروژه نمایشگاههای تونی کرگ نیز در این نشست اظهار کرد: برگزاری نمایشگاهها و ایجاد ارتباط بین مردم دو کشور موجب میشود انسانها به هم نزدیک تر شوند و هنر یک پل است که باعث شده انسانهای ممالک مختلف به هم نزدیک شده و صحبت و اندیشه کنند.

وی افزود: مسئله هنر و فرهنگ مقام بالایی دارد و اقتصاد آن مهم نیست و همین نزدیکی و ارتباط در این همکاریها خیلی اهمیت دارد.

برکنر گفت: نمایشگاه تهران باعث شد ارتباط بین مردم ایران و آلمان و بین هنر ایجاد شود و دوست داشتیم، این راه باز شود و این کار را ادامه خواهیم داد و هدف اصلی ما این بوده و تاکنون عالی پیش رفتهایم.

وی بیان کرد: هدف دیگر این است همانطور که هنرمندانی به ایران آمده و ایدههایی به هنرمندان ایران داده و روی آنها تاثیر گذاشته اند، هنرمندان ایران را نیز به کشورهای دیگر برده و چنین آشنایی و ایدهای را به هنرمندان و مردم اروپا و آلمان بدهیم.

 


انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *