سرمربی بسکتبال پدافند رعد: فعلا از لیگ کنار نمی‌کشیم/ پول نرسد به مشکل برمی‌خوریمسرمربی تیم بسکتبال پدافند رعد خوزستان گفت: اگرچه باتوجه به شرایط نامناسب احتمال کناره‌گیری ما از دور برگشت لیگ برتر کشور وجود داشت ولی با توجه به قول‌هایی که داده شد، در حال حاضر تصمیم داریم که در مسابقات شرکت کنیم.

غفور کامروا در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص این‌که آیا مشکلات تیم برای حضور در دور برگشت لیگ برتر برطرف شده است؟ اظهار کرد: هنوز مشکلات ما حل نشده است و همچنان پیگیر حل آن‌ها هستیم و نمی‌دانم که باید چکار کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا همچنان تصمیم به کناره‌گیری از رقابت‌ها دارید؟ عنوان کرد:‌ نیم‌فصل دوم لیگ برتر از روز دوشنبه هفته جاری آغاز می‌شود و اگرچه باتوجه به شرایط نامناسب، احتمال کناره‌گیری ما از لیگ وجود داشت ولی با توجه به قول‌هایی که به ما داده شده است، در حال حاضر تصمیم داریم که در مسابقات شرکت کنیم. بازیکنان نیز به صورت مرتب تمرین داشتند تا حضوری خوب در دور برگشت داشته باشیم.

سرمربی تیم بسکتبال پدافند رعد خوزستان گفت: ما پس از بازی روز دوشنبه برابر دانشگاه آزاد، یک بازی بسیار سخت برابر نماینده گرگان داریم و به دنبال این هستیم که پولی مهیا شود و بتوانیم در دیدار خارج از خانه شرکت کنیم.

وی درباره آمادگی تیمش برای بازی این هفته نیز خاطرنشان‌کرد: مطمئنا بازی‌ خوبی برابر دانشگاه آزاد خواهیم داشت. آمادگی ما بسیار خوب است و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم. ان‌شاءالله در دور برگشت بهتر ظاهر شویم. ما به بازیکنان‌مان انگیزه داده‌ایم که پول خواهد رسید و آن‌ها نیز با امید بهتر شدن شرایط در حال تمرین هستند.

کامروا عنوان کرد: معلوم نیست که چه زمانی پول به تیم برسد. ما در حال رایزنی هستیم و امیدوارم هر چه سریعتر شرایط لازم برای تیم فراهم شود. اکنون برای حضور در دور برگشت لیگ برتر مصمم هستیم ولی باز هم تاکید می‌کنم که اگر پول نرسد، حتما به مشکل برخواهیم خورد و نمی‌توانیم در دیدارهای خارج از خانه شرکت کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آن دو سه بازیکنی که به دلیل شرایط نامناسب از تیم رفته بودند، قصد ادامه همکاری دارند؟ گفت: بله، آن‌ها هم دوباره به تمرینات برگشتند و بسیار خوب و سرحال تمرین می‌کنند.

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *