روسیه مسواک زدن کردن اوباما، به نظر می رسد به دوستانه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از


توسط: AP | هونولولو | نشر: دسامبر 31, 2016 4:29 در

donald trump, intelligence bill, russian political interferance, vladimir putin, donald trump vladimir putin, trump putin, CIA, CIA trump putin, world news دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ولادیمیر پوتین

Stung توسط مجازاتهای جدید روسیه به دنبال راست گذشته پرزیدنت باراک اوباما برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در امیدوار است رئیس جمهور منتخب را معکوس موضع شدید ایالات متحده نسبت به مسکو از هشت سال گذشته. در آغوش خیره کننده دشمن دیرین آمریکا تهمت با رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین جانبداری است.

پخش چه چیز دیگری است در اخبار

که آیا تهمت ایالات متحده به سوی یا دور از روسیه پس از گرفتن دفتر steers است شکل دادن را به عنوان اولین آزمون بزرگ منش سیاست خارجی خود و اراده و رغبت او به باک همکار جمهوری خواهان که سال اوباما به اندازه کافی دشوار نیست استدلال کرده اند. حالا که اوباما سرانجام به تحریم روسیه بیش از هک کردن اتهامات است، تا تهمت طول می کشد پوتین اصل روابط در انتظار قرار داده است.

“بزرگ حرکت در تاخیر (توسط وحيد پوتین)،” تهمت جمعه نوشت در توییتر. “من همیشه دانست او بسیار باهوش بود!”

او بود با اشاره به پوتین اعلام که روسیه تلافی نمی بلافاصله پس از اوباما دستور تحریم را در سازمان های جاسوسی روسیه، روسی ترکيبات بسته و اخراج دیپلمات های 35 آمریکا گفته بودند واقعا جاسوس است. اگر پوتین حق بازگشت به بعد آمار محفوظ است، به او پیشنهاد که لازم است با مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر نمی خواهد.

مسواک زدن کردن اوباما پوتین گفت: روسیه می برنامه مرحله برای بازسازی روابط امریکا با “مبتنی بر قوانین توسط دولت تهمت D. رئیس جمهور انجام خواهد شد.” نه تنها می روسیه هنوز پا زدن آمریکایی از پوتین گفت، او بود بچه ها همه دیپلمات به کرملین دعوت سال نو و کریسمس.

“در این مرحله، آنها در حال چرخش اوباما” گفت: اولگا Oliker که هدایت برنامه روسیه در مرکز برای مطالعات استراتژیک و بین.

دولت اوباما گفت آن بود دیده اظهارات پوتین اما چیزی بیشتر برای گفتن بود.

تهمت را حرکت به طرف با دشمن خارجی بیش از رئیس جمهور آمریکا نشسته بود خروج قابل توجه از معمولی عمل دیپلماتیک. در نشانه ای او می خواست تبلیغات حداکثر تهمت دوخته صدای جیر جیر به بالای صفحه توییتر خود را بنابراین آن طور نامحدود وجود باقی خواهد ماند.

روسیه جامعه اطلاعاتی ایالات متحده ارزیابی که در تلاش برای کمک به تهمت برنده انتخابات ریاست جمهوری، مسکو هماهنگ نقض سایبر که در آن ده ها هزار تن از دموکرات ها ایمیل های به سرقت رفته و بعد عمومی ساخته شده را تکذیب کرد. تهمت و نیز حاضر به پذیرش این نتیجه گیری و اصرار کشور فقط “، باید حرکت می کند” هر چند او به دیدار هفته آینده با رهبران هوش بیشتر موافقت کرده است.

پس از ایالات متحده روز پنجشنبه گزارش گفته روسیه سایبر تاکتیک در معرض، ویژه، پوتین مشاوران هر دفع خاص ارائه نمی دهد. این گزارش شامل جزئیات فنی مانند آدرس آی پی و نمونه کد مخرب ایالات متحده گفت: روسیه استفاده می کند.

وجود دارد کمی داشته باشد پس از او طول می کشد دفتر 20 ژانویه چگونه تهمت واقع در روسيه عمل خواهد شد. هر چند او پوتین را به عنوان یک رهبر قوی را ستود و گفت: این امر می تواند ایده آل برای دو کشور برای جلوگیری از مبارزه با, او همچنین این ماه ایالات متحده تا به کوه جدید مسابقه تسلیحات هسته ای، ممکن است راه اندازی نگرانی های تازه درباره بازگشت به تنش های جنگ سرد به سبک پیشنهاد.

سفیر مایکل مک فال اوباما نماینده سابق روسیه در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن هدف برتر خود را به عنوان”همراه با کرملین” تعریف شده است گفت: پوتین است اهداف بالاتر از جمله بلند کردن تحریم های اقتصادی و در حالت مطلوب، ایالات متحده تشخیص الحاق روسیه کریمه.

“از آنجا که او در حال انتظار برای ژانویه 20، بدیهی است که پوتین پاسخ نمی دهد است” مک فال گفت وگو. “او اهداف بسیار مهم تر این که به او نسبت به پاسخ ضربه برای تات با دولت خروجی گرفتن کردم.”

کمک رسانی را مغلوب ساختن پیشی جستن را گرم به پوتین به همراه تراکم برای وزیر امور خارجه و مشاور امنیت ملی که به عنوان دوستانه برای روسیه، دیده چپ اند جمهوری خواهان hawkish با انتخاب ویژه ناخوشایند: نگاه ریاکار برای پس گرد در بحث سخت خود و یا خطر شکاف عمومی با حزب خود را رئیس جمهور جدید.

در خانه، بسیاری از جمهوری خواهان که طولانی است خواستار تحریم های شدیدتر شده اند سکوت یا مبهم درباره مجازات های اوباما و مواضع تهمت است. اما تعداد انگشت شماری از سناتورهای GOP هیچ نیت از فشار در کرملین اجازه دارند نشان داده اند.

«ما قصد داریم به تلاش در کنگره جدید به تحریم های قوی تر در روسیه,» گفت: خواه Sens. جان مک کین از آریزونا و لیندسی گراهام کارولینای جنوبی. مک کین که برعهده کمیته خدمات مسلح سنا برنامه ریزی شنوایی هفته آینده در “تهدیدات اینترنتی خارجی” در تلاش برای بیشتر بسته شدند.

حتی اگر تهمت مردد به جلو چشم پوشی کردن هک شد و تحریم های اوباما, او ممکن است پیدا کردن ایجاد روابط حسنه با روسیه که ساده نیست. گذشته دو روساي هر دو سعی کنید به روسیه در اوایل خود شرایط اما چپ دفتر با روابط در هیچ شکل بهتر رسیدن به.

هر چند تهمت پیشنهاد آمریکا و روسیه باید تراز استراتژی در سوریه با تمرکز بر خود دشمن مشترک گروه اسلامی است عملیات نظامی روسیه تقریبا به طور انحصاری هدفمند آمریکا حمایت سوریه آمريکا در عراق، گفته است که ایالات متحده باشد. و نه روشن است که آیا تهمت و پوتین روش معمول در اروپا مسائل امنیتی به اشتراک بگذارید.

و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در سوگند خود را به مذاکره مجدد مذاکرات اتمی ایران دستيار, او مخاطب پذیرای در مسکو پیدا کند. دولت پوتین با میانجیگری معامله با آمریکا و ایران و سایر قدرت های جهانی و قصد قطراتش تحریم در ایران است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *