دیدار استاندار قزوین با همسران دو جانباز 70 درصدبه مناسبت روز پرستار، استاندار قزوین از همسران جانبازان 70 درصد، سعید جدلی‌ها و سید عطاالله حسینی، دیدار کرد.

به گزارش ایسنا،عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین شب گذشته به همراه تنی چند از مدیران استان به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار با همسران جانبازان 70 درصد سعید جدلی‌ها و سید عطاالله حسینی، دیدار  و از آن‌ها تجلیل کردند.‌

در حاشیه این دیدارها استاندار قزوین گفت: به مناسبت روز پرستار خدمت همسران جانباز رسیدیم تا این روز را به آن‌ها تبریک گفته و از زحمات وصف‌ناپذیرشان تجلیل کنیم.

وی با بیان اینکه پرستاران واقعی، همسران جانبازان هستند، افزود: آنها از عزیزانی پرستاری می‌کنند که بخشی از بدن خود را فدای انقلاب اسلامی کردند، به همین دلیل کارشان ارزشمند و بزرگ است.

استاندار قزوین بر اهمیت دیدار با خانواده‌های شاهد و جانباز تأکید کرد و گفت: ما به این دیدارها احتیاج داریم تا یادمان نرود، امنیت و آرامشی که در جامعه داریم مدیون چه بزرگ مردانی هستیم.

در ادامه این دیدار، جانباز حسینی گفت: در دوران هشت سال دفاع مقدس و بعد از نایل شدن به درجه جانبازی، سختی‌های بسیاری متحمل شدیم و همچنان هم ادامه دارد.

وی افزود: ولی آنچه جانبازان را سرزنده نگه می‌دارد، دیدار مسوولان از ماست که نشان می‌دهد شما عزیزان ما را فراموش نکردید و این ارزشمند است.

حسینی گفت: همسران جانبازان، شبانه‌روز در حال پرستاری شوهرانشان هستند و زحمات بسیاری را متحمل می‌شوند که جا دارد از ایثارگری‌های آنان تجلیل شود.

در این دیدارها جانبازان به بازگویی خاطرات خود در هشت سال دفاع مقدس پرداختند و در ادامه استاندار قزوین با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از همسران جانبازان تجلیل کرد.

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *