دهها می گوید دولت سوریه مخالفان قرارداد آتش بس نشانه


توسط: رویترز | مسکو | به روز شده: 29 دسامبر تا سال 2016 6:41 بعد از ظهر

Syrian war, syrian civil war, syrian conflict, aleppo conflict, aleppo fighting, aleppo crisis, aleppo news, syria news, world news, latest news, indian express در این عکس شنبه 3 دسامبر تا سال 2016 سربازان ارتش سوریه گشت شرق محله حلب طارق آل باب، سوریه. (عکس AP/حسن عمار)

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین اعلام آتش بس بین گروه های مخالف سوریه و دولت سوریه در نیمه شب پنجشنبه شروع. کرملین آمد بیانیه پس از مسکو، ایران و ترکیه گفت: آنها به کارگزاری صلح آماده مقابله در جنگ سوریه نزدیک شش ساله. ارتش سوریه اعلام توقف سراسر کشور مبارزه اما گفت: جمهوری اسلامی و شورشیان سابق Nusra جلو و همه گروه های مرتبط با آنها را از معامله خارج. آن نه می گویند کدام گروه بدون نام محروم خواهد بود.

چندین شورشی مقامات رویترز گفت: آنها به طرح آتش بس موافقت کرده اما عدم قطعیت که گروه قرار گرفتند معامله است که دلیل برای آمدن به اجرا در 2200 گرینویچ روز پنجشنبه بود. مذاکرات درباره آتش بس را برداشت تا حرکت پس از روسیه، ایران و ترکیه در هفته گذشته گفت که آنها آماده بودند تا پشت یک معامله و تنظیم اعلامیه رتبهٔ اصول است که هر گونه توافق باید پایبند به تصویب رسید. پوتین گفت: گروه های مخالف سوریه و دولت سوریه تعداد اسناد از جمله آتش بس که اثر را در نیمه شب در شب دسامبر 29-30 را امضا کرده بود.

“توافق رسیده، البته، شکننده، توجه ویژه و دخالت نیاز… پوتین گفت: اما بعد از همه این نتیجه قابل توجه ما کار مشترک، تلاش های دفاع و وزرای خارجه شرکای ما در منطقه است”. او همچنین گفت که روسیه برای کاهش آن استقرار نظامی در سوریه موافقت کرده بود.

طرد واشنگتن، ایالات متحده در مذاکرات اخیر طرد شده و قرار است برای شرکت در دور بعدی مذاکرات صلح در آستانه پایتخت قزاقستان متحد کلیدی روسیه است. محرومیت خود نشان دهنده نا امیدی رو به رشد از ترکیه و روسیه بر سیاست واشنگتن در سوریه، مقامات گفته اند.

با این حال، سرگی لاوروف، وزیر خارجه روسیه گفت: آمریکا می تواند عضویت روند صلح هنگامی که رئیس جمهور منتخب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دفتر طول می کشد.

مذاکرات را به سمت آتش بس به پایان جنگ بازتاب پیچیدگی جنگ داخلی سوریه را با مجموعه ای از گروه ها و موضوعات مورد علاقه خارجی در همه طرف درگیر.

معامله توسط ترکیه و روسیه به عنوان ضامن در جنگ را با وجود حمایت خود را از طرف های مختلف در جنگ های داخلی می آید. آنکارا در اصرار بر خروج رئیس جمهور سوریه بشار اسد، که مورد حمایت روسیه است. به همین ترتیب، خواسته که سربازان از لبنان، شیعه ترک سوریه با ایران حامی عمده دیگر اسد نشستن ممکن است. نیروهای حزب الله می جنگند کنار نیروهای دولتی سوریه لبنان اسد مخالف است.

“باید همه جنگجویان خارجی به سوریه را ترک. حزب الله نیاز به بازگشت به لبنان،”وزیر خارجه ترکیه گفت: Mevlut Cavusoglu. منابع اند خبرگزاری رویترز گفتند که بر اساس طرح بین سه کشور سوریه می تواند به تقسیم مناطق غیر رسمی از قدرت های منطقه ای و اسد رئیس جمهور برای حداقل چند سال باقی خواهد ماند.

هم وجود دارد بیشتر موانع فوری موانع. گروه های شورشی سوریه نتانیاهو، با مقامات ترکیه در آنکارا روز پنجشنبه بود. رسمی اسرائيل به رویترز گفت این هفته گروه با ترکیه پیشنهاد آتش بس با روسيه در مورد مذاکره قرار بحث شد. آنها تقاضا مسکو به دژ شورشی در نزدیکی پایتخت از هر معامله را رد کرده بود گفت: منیر آل Sayal سر جناح سیاسی احرار آل شم که گروه در حال مذاکره با ترکیه درگیر است.

آنکارا پشتیبانی از ارتش آزاد سوریه، اتحاد شل از گروه های شورشی که بعضی از آن است در عملیات در شمال سوریه حمایت جارو مبارزان اسلامی و کردستان سوریه از مرز جنوبی طراحی شده. آمریکا سوریه YPG کردی در مبارزه با جمهوری اسلامی در سوریه حرکت خشمگین ترکیه که می داند YPG فرمت از مبارز کردستان کارگران حزب (پ ک ک) است که پشتوانه است. ترس آنکارا که پیشرفت توسط مبارزان کرد در سوریه می تواند ملتهب به شورشیان در خانه.

طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه متهم آمریکا از حمایت از تروریسم در سوریه از جمله دولت اسلامی نظر که واشنگتن را به عنوان “مضحک” اخراج کرده است. “ما به عنوان بوقلمون، به کشورهای غربی را برای مدتی نه تمایز بین سازمان های تروریستی و اصولى و سازگار در موضع خود را خواستار شده است،” اردوغان در سخنرانی روز پنجشنبه گفت.

“کشورهای یعنی ایالات متحده با برخی از بهانه در خود آمد تا و کاملاً پشتیبانی سازمان است که در قتل عام مردم بی گناه در منطقه ما. هنگامی که ما این صدا، این آقایان آن ناراحت هستند.”

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *