جشنواره جهانی سفر ۲۰۱۸ در یونانصدها نفر از چهره‌های برجسته صنعت گردشگری و مسافرتی اروپا برای پیش مراسم افتتاحیه جشنواره جهانی سفر ۲۰۱۸ به یونان سفر می‌کنند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از نیوز، مراسم فرش قرمز این مراسم در روز شنبه  ۳۰ ژوئن در سالن تاریخی زاپیون مگارن برگزار می‌شود.

این مراسم مجموعه‌ای از رویدادهای منطقه‌ای در تایید برندهای تجاری برجسته در جهان است.

گراهام کوک بنیانگذار جوایز جهانی سفر گفت: مراسم Gala افتخار بزرگی برای آتن در بیست و پنجمین  مراسم افتتاحیه است.

پذیرایی از مهمانان این نمایشگاه در هتل براین  HotelBrain تحت نظارت وزارت گردشگری یونان در شهر آتن باعث افتخار است.

این مراسم برای اقتصاد گردشگری یونان بسیار موثر است و پیش‌بینی می‌شود که حدود ۳۲ میلیون نفر بازدیدکننده داشته باشد که این میزان نسبت به سه سال گذشته حدود دو میلیون نفر افزایش دارد.

وی گفت: در ۲۵ سال گذشته ما در زمینه صنعت مهمان‌نوازی جهانی بهترین‌ها را پیدا کرده و در مراسم شب نقره‌ای امتیازبندی منتخبان اعلام خواهد شد.

سایر مقاصد برگزاری مراسم‌های منطقه‌ای در سال ۲۰۱۸ شامل هنگ کنگ (مراسم افتتاحیه آسیا و استرالیا)، گوایاکیل اکوادور (مراسم آمریکای لاتین)، مونتانا خلیج  جامائیکا (مراسم افتتاحیه کارائیب و شمال امریکا) و دوربان آفریقای جنوبی (مراسم افریقا و اقیانوس هند) خواهد بود.

برندگان منطقه‌ای در دسامبر ۲۰۱۸ در لیسبون پرتغال رقابت کرده و برنده نهایی اعلام می‌شود.

این مراسم طی ۲۵ سال گذشته در صنعت گردشگری پیشرو بوده و به طور پیوسته ارزش خود را به عنوان یک معیار جهانی در انتخاب برترین‌های کسب و کار سفر، گردشگری و مهمان‌نوازی ثابت کرده است.

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *