ثبت 51 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی کرمانشاهمدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از ثبت حدود 51 میلیون تردد وسایل نقلیه سبک و سنگین در محورهای مواصلاتی استان طی چهار ماهه امسال خبر داد.مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از ثبت حدود 51 میلیون تردد وسایل نقلیه سبک و سنگین در محورهای مواصلاتی استان طی چهار ماهه امسال خبر داد.

به گزارش ایسنا، بهمن خسروانی اظهار کرد: فعالیت 68 دستگاه تردد شمار موجود در محورهای مواصلاتی استان نشان می‌دهد در چهار ماهه امسال 51 میلیون و 383 هزار و 432 تردد در جاده‌های کرمانشاه صورت گرفته است.

وی ادامه داد: میزان تردد در مدت مشابه سال گذشته 46 میلیون و 12 هزار و 590 وسیله نقلیه سبک و سنگین  بوده که امسال نسبت به سال گذشته رشد 12 درصدی را شاهد هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: از مجموع تردد به  ثبت رسیده چهار ماهه امسال، هشت میلیون و 102 هزار و 746 تردد مختص به خودروهای سنگین و مابقی مربوط به وسایل نقلیه سبک است.

خسروانی همچنین محورهای کرمانشاه- بیستون و بیستون- کرمانشاه را به ترتیب با آمار تردد دو میلیون و 806 هزار و 462 تردد و دو میلیون و 801 هزار و 139  تردد وسیله نقلیه سبک و سنگین، پرترددترین محور طی این مدت اعلام کرد.

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *