ثبت 17 میلی متر میزان بارش باران و برف در قم /احتمال کولاک در جاده‌های قمکارشناس اداره‌کل هواشناسی قم با اشاره به پیش بینی وزش باد تا 50کیلومتر بر ساعت در قم، گفت: در 24 ساعت گذشته تا ساعت 9 صبح امروز یکشنبه 8 بهمن ماه میزان بارش برف و باران در قم 17 میلی متر ثبت شده است.

مرتضی صبوری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا در خصوص وضعیت هوای قم عنوان کرد: بارش برف و باران که از روز گذشته در قم آغاز شده تا اوایل شب تداوم دارد، اما این بارش خفیف و پراکنده پیش بینی می‌شود.

وی بیان کرد: با توجه به پیش بینی وزش باد شدید در قم تا 50 کیلومتر در ساعت در جهت شمال غربی برای جاده ها احتمال کولاک و برف پیش بینی می شود. اوایل شب نیز کاهش ابر را خواهیم داشت و فردا آسمان قم کمی تا قسمتی ابری به همراه وزش باد پیش‌بینی می‌گردد. فردا کمینه به منفی 7 درجه می رسد.

وی تصریح کرد: دیروز دمای قم منفی 2 درجه سانتی گراد و امروز نیز به یک درجه بالای صفر رسیده است.

اکارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی قم اعلام کرد: میزان بارش در 24 ساعت گذشته برای قم 17 میلی متر، قنوات 19 میلی متر، کوشک نصرت 21 میلی متر، سلفچگان 11 میلی متر و کهک 10 میلی متر به ثبت رسید. با توجه به کاهش دما احتمال یخبندان در استان وجود دارد و فردا یکی از روزهای سرد را در قم تجربه می کنیم.

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *