تیم “خاتم اردکان” نماینده‌ی یزد در لیگ برتر والیبال کشورمدیر عامل جدید باشگاه خاتم اردکان با اعلام خبر حضور قطعی تیم والیبال اردکان در لیگ برتر مردان کشور از تیم‌داری این باشگاه در رشته‌های مختلف ورزشی خبر داد.

به گزارش ایسنا، بعد از کش و قوس‌های فراوان و خبرهایی مبنی بر حضور یا عدم حضور تیم اردکان در لیگ برتر والیبال کشور، روز گذشته هیات مدیره جدید باشگاه فرهنگی ورزشی خاتم اردکان تشکیل جلسه داد و در اولین اقدام خود، «محسن ملت اردکانی» را به عنوان مدیر عامل جدید این باشگاه پرطرفدار در اردکان معرفی کرد.

«محسن ملت اردکانی» مدیر عامل جدید باشگاه خاتم اردکان بعد از اولین جلسه هیات مدیره این تیم در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، گفت: اعضای جدید هیات مدیره باشگاه خاتم اردکان با حضور «حسین اسماعیلی»، «جواد ابراهیمی»، «محمودقاضی» «ابوالفض کارگر» «احمدشکراللهی»، «احمدرجایی» و «عبدالکریم تابش» تشکیل جلسه داد و مقرر شد تا بلافاصله فعالیت باشگاه برای تیم‌داری در مقاطع مختلف ورزشی آغاز شود.

وی با اشاره به وضعیت نا مشخص بودجه باشگاه، خاطرنشان کرد: تاکنون قول مساعد از سوی صنایع شهرستان اردکان با محوریت مجتمع صنعتی معدنی چادرملو، همچون فصل گذشته از سوی مسئولان شهرستان و باشگاه گرفته شده ولی تا نهایی شدن رقم قرارداد حامیان مالی و جذب دیگر اسپانسرهای باشگاه چند روزی زمان نیاز است.

این عضو سابق شورای شهر اردکان تصریح کرد: هدف اصلی ما در هیات مدیره جدید باشگاه تیم‌داری حرفه‌ای در رشته‌های مختلف ورزشی و نیز سطوح سنی و همچنین حمایت از تیم‌های بانوان شهرستان اردکان است که امیدواریم با جذب حمایت‌های مالی بتوانیم به این اهداف برسیم.

ملت با تأکید بر این که تمرکز باشگاه خاتم، علاوه بر رشته پرطرفدار والیبال دیگر رشته‌های با ظرفیت در شهرستان اردکان خواهد بود، اظهار کرد: سعی داریم در مرحله اول بعد از آماده کردن تیم برای حضوری موفق در فصل جدید لیگ برتر والیبال، با تقویت تیم‌داری در رشته‌های دیگر از جمله توجه به ورزش بانوان برای توجه به تیم‌داری پایه نیز بیش از گذشته تمرکز کنیم.

وی به آخرین وضعیت تیم والیبال اردکان نیز اشاره و اظهار کرد: از ابتدای هفته آینده تمرینات تیم والیبال خاتم با مشخص شدن کادر فنی جدید آغاز خواهد شد و امیدواریم با همراهی کارشناسان و صاحب‌نظران ورزشی اردکان بتوانیم در انتخاب بازیکن و کادری قوی، حضوری موفق را در فصل جدید داشته باشیم.

«محسن ملت» جانشین «ابوالفضل کارگر» معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد و  مدیرعامل سابق این باشگاه و «حسین اسماعیلی» مدیر کل سابق پدافند غیر عامل استان نیز به عنوان رئیس هیات مدیره باشگاه خاتم معرفی شده است.


انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *