تولید موبایل کاتالوگ صنایع دستی در لرستانسرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی لرستان از تولید موبایل کاتالوگ صنایع دستی در استان خبر داد

افشین باباحسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: هم اکنون این نرم‌افزار آماده بوده و در حال بهره‌برداری است که علاقه‌مندان به صنایع دستی می‌توانند از آن برای به دست آوردن اطلاعات لازم در مورد رشته‌های صنایع دستی استفاده کنند. امسال عکاسی صنعتی از تمامی کارگاه‌های صنایع دستی استان در راستای مستندسازی این هنر انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: طی شش ماهه سال جاری 5000 قطعه انواع اقلام مصنوعات چوبی، قلم‌زنی، چرم‌دوزی و… در استان تولید شده است. لرستان از گذشته‌های دور به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص و نیاز اهالی، محلی برای تولید انواع صنایع دستی بوده است.

باباحسینی، لرستان را استانی با قابلیت‌های قوی هنری دانست و افزود: این استان در زمینه هنری و دستی قابلیت‌های خود را جلوه‌گر ساخته و کارهای قابل اعتنایی توسط صنعتگران تولید شده است.

وی یادآور شد: در راستای توسعه، ترویج و فعالیت در بعد حمایتی از هنرمندان صنایع دستی و صنعتگران استان برحسب وظیفه سازمانی خود از هیچ کوششی فروگذار نیستیم.

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *