توشاک: تاکتیک‌های سپاهان، پرتاب اوت، سانتر و کرنر بودسرمربی تراکتورسازی می‌گوید تیمش توانایی زدن گل‌های بیشتری به سپاهان را داشته است.

به گزارش ایسنا، جان توشاک سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی پس از تساوی ۲ بر ۲ تیمش مقابل سپاهان در نشست خبری حاضر شد و اظهار کرد: بازی خیلی سختی برای ما بود. در نیمه اول سپاهان بهتر از ما بازی کرد و تیم برتر میدان بود. فشار زیادی را روی دفاع ما آورد. پرتاب اوت، ارسال سانتر و کرنر تاکتیک‌هایی بود که سپاهان در نیمه اول به کار برد.

وی ادامه داد:‌ اما در نیمه دوم تیم ما بهتر بازی کرد و فرصت‌های زیادی را به وجود آوردیم و توانستیم ۲ گل زیبا را به ثمر برسانیم. می‌توانستیم گل‌های بیشتری را وارد دروازه نیازمند کنیم. نتیجه ۲ بر ۲ نتیجه عادلانه‌ای برای این دیدار بود.

وی درباره اینکه آیا سپاهان می‌تواند مدعی قهرمانی باشد گفت: من نمی‌توانیم این سوال را پاسخ دهم زیرا شناخت خوبی نسبت به سایر تیم‌ها ندارم. تنها ۵ هفته از لیگ گذشته است و بازی‌های زیادی باقی مانده و فرصت زیادی برای رقم خوردن نتایج مختلف است.

او ادامه داد: چیزی که می‌توانم بگویم این است که دروازه‌بان ما در دقایق آخر مصدوم شد و بازیکنان سپاهان بازی جوانمردانه را رعایت نکردند و توپ را به بیرون نزدند. به نظرم این کار زیبایی نبود.

توشاک درباره عملکرد اسماعیلی فر، احسان پهلوان و مهدی مهدی‌پور بیان کرد: من از همه بازیکنانم راضی هستم. ما با ۷ بازیکن جدید قرارداد بسته‌ایم. در اردوی پیش فصل ۴-۵ بازی دوستانه انجام دادیم و در بازی نخست لیگ تنها دو بازیکن ذخیره روی نیمکت خود داشتیم. اکنون ۶ بازیکن جدید در تیم ما هستند و هنوز شناخت کاملی نسبت به تمامی بازیکنان ندارم. بازیکنان جدیدمان نیاز به تمرین بیشتر دارند و هنوز شرایط جسمانی کاملی ندارند. البته شرایط جسمانی بازیکنان قدیمی ما بهتر است. باید تلاش کنیم تا به سطح مورد نظرمان برسیم.

سرمربی تراکتورسازی ادامه داد: تیم ما چند اشتباه داشت اما نکته مثبت این بود که در نیمه دوم توانستیم عملکرد بهتری داشته باشیم و حتی می‌توانستیم به برتری برسیم.

ادامه دارد…

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *