تلاش ما کاهش جمعیت محرومین استاستاندار گلستان با اشاره به افزایش کمک های دولت به حوزه کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، اظهار کرد: تلاش ما کاهش جمعیت محرومین و افزایش کمک به آنان است.

به گزارش ایسنا به نقل از استانداری گلستان، سیدمناف هاشمی در دیدار با مدیران کمیته امداد در استان اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) جزو نخستین نهادهای بود که بنیانگذار انقلاب اسلامی آن را 22 روز پس از پیروزی انقلاب آن را پایه ریزی و ایجاد کردند.

وی افزود: از دو جهت مسئولیت کمیته امداد سنگین است، نخست نام این نهاد است و دوم مخاطبان این نهاد که قشر آسیب پذیر و محروم جامعه هستند.

هاشمی، راه اندازی این نهاد توسط امام خمینی (ره) را نشانه توجه ایشان به محرومین دانست و یادآور شد: دو دغدغه اساسی امروز مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری نیز معشیت مردم خصوصاً اقشار آسیب پذیر و اشتغال جوانان خصوصاً جوانان مستعد محروم است و باید با روش های مختلف نسبت به توانمند سازی جوانان و خانواده های محروم اهتمام ویژه داشته باشیم.

استاندار گلستان خاطرنشان کرد: دولت علی رغم شرایط بسیار سخت موجود و جنگ اقتصادی که دشمنان انقلاب علیه جمهوری اسلامی به راه انداخته‌اند، اعتبارات کمیته امداد و نهادهای حامی محرومین را در بودجه 98 افزایش داده است.

وی با تاکید بر اینکه شرایط سخت اقتصادی فعلی گذرا است، گفت: مردم قدرشناس همواره در روزهای سخت در کنار مسئولین بوده‌اند.

هاشمی با اشاره به عملکرد مناسب کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، خاطرنشان کرد: کمیته امداد استان طی سال های 96 و 97 توانسته است قریب به 98 درصد اعتبارات خود را جذب نماید و در سال 97 بیش از 3600 شغل ایجاد کند و بیش از 150 هزار نفر در استان را تحت پوشش حمایت خود قرار دهد.

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *