بررسی منشاء بوهای آزار دهنده در نشست مدیریت بحران کرمانشاه


در جلسه مدیریت بحران استان کرمانشاه منشاء بوی آزار دهنده چند شب پیش(جمعه شب) که در برخی محلات شهر کرمانشاه اسشمام می شد، مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه در این نشست گفت: پس از دریافت گزارشات مختلف که به جهت پخش شدن بوی بغرنج و آزار دهنده ای که دو شب پیش در کرمانشاه احساس شد نسبت به تشکیل این جلسه به صورت فوق العاده اقدام کردیم، لذا موضوع باید با دقت از سوی دستگاه های اجرایی ذیربط مورد تبادل نظر و بررسی قرار گیرد.

وی گفت: این بوی نامطبوع برای بعضی از نقاط شهر کرمانشاه به شدت آزار دهنده بوده و مشکلاتی را برای بعضی از افراد در کرمانشاه ایجاد کرد.

استاندار کرمانشاه اظهار کرد: بوی نامطبوعی که در گذشته در شهر کرمانشاه وجود داشته تنها مختص به نقطه ای از شهر بوده، اما بوی آزار دهنده دو شب پیش در نقاط بیشتری از شهر کرمانشاه احساس شد، لذا سریعاً باید اقدامات لازم برای بررسی منشاء این موضوع صورت گیرد.

وی تصریح کرد: منشاء این بود می تواند از سیستم بازیافت کرمانشاه، پالایشگاه کرمانشاه، سیستم فاضلاب شهری، انبار نفت، قره سو و یا احیاناً بعضی از کارخانجات باشد، بنابراین بعضی از دستگاه ها مانند محیط زیست در این راستا وظیفه مهمی به عهده دارند که باید با دقت وارد عمل شوند.

رازانی گفت: به لحاظ مشخص شدن سریع موضوع، محیط زیست استان باید با همکاری دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی، شرکت آب و فاضلاب شهری و هواشناسی سریعاً به بررسی دقیق موضوع بپردازند و نتیجه را هر چه سریعتر گزارش کنند تا تصمیمات لازم جهت حل موضوع اندیشیده شود.

جمعه شب بوی نامطبوعی در برخی نقاط شهر کرمانشاه استشمام شد که تعدادی از شهروندان را راهی بیمارستان کرد.

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *