افزایش حمایت مالی از تشکل‌های فرهنگی و سیاسی علوم‌پزشکی مشهدمدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از افزایش حمایت‌های مالی از تشکل‌های فرهنگی و سیاسی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد طی سال تحصیلی جدید خبر داد.

دکتر امیر صالح مقدم در گفت‌وگو با ایسنا، عنوان کرد: بر اساس مصوبه هیئت نظارت، پرداخت هزینه فعالیت‌ها و برنامه‌های تشکل‌های فرهنگی و سیاسی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سال تحصیلی جدید افزایش پیدا کرده است که می‌تواند در افزایش انگیزه دانشجویان موثر باشد.

وی با اشاره به هزینه‌کرد دانشگاه برای تجهیز و نوسازی فضاهای دانشجویی، گفت: حدود ۲ میلیارد تومان به منظور بهبود وضعیت خوابگاه‌ها و سلف سرویس این دانشگاه برای سال تحصیلی جدید هزینه شده است.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه تعمیر و بازسازی خوابگاه‌ها و سلف در ایام تعطیلات تابستانی در حوزه پردیس دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد صورت گرفته است، اظهار کرد: یکی از ساختمان‌های بزرگ و قدیمی خوابگاه‌ها به نام «بهارستان۱» که ظرفیت ۵۵۰ دانشجو را دارد، به طور کامل در حال بازسازی است و بیش از یک میلیارد تومان هزینه نوسازی این ساختمان شده است.

صالح مقدم با اشاره به اینکه سلف پردیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به طور کامل نوسازی می‌شود که بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان هزینه خواهد داشت، ادامه داد: با همکاری دانشگاه اقلامی نظیر تلویزیون LED و LCD، فرش، موکت، ماشین لباسشویی، مایکروفر و یخچال خریداری شده است که در طول ۲۰ سال گذشته منحصر به فرد بوده است.

وی در خصوص فعالیت‌های فرهنگی و دانشجویی در این دانشگاه، خاطرنشان کرد: در حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تمام قوانین و لوازم برای فعالیت‌های دانشجویی فراهم شده است. تشکل‌های سیاسی تحت‌نظر هیئت نظارت بر تشکل‌های دانشگاه می‌توانند برنامه‌های خود را پیگیری کنند.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با تاکید بر این‌که نشریات دانشگاه علوم پزشکی از لحاظ تعداد و تیراژ در سال گذشته عملکرد موفقی داشتند، یادآور شد: کمیته نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با برگزاری جلسات منظم این آمادگی را دارد که تقاضای تاسیس و انجام فعالیت نشریات را از جنبه‌های مختلف بررسی و حمایت کند.

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *