اصفهان، بهترین گزینه برای میزبانی جام حذفیبا توجه به اعلام سهیل مهدی در خصوص برگزاری دیدارهای نیمه‌نهایی و فینال جام حذفی در یک شهر، به نظر می‌رسد شهر اصفهان با داشتن دو ورزشگاه با کیفیت نسبت به دیگر استادیوم‌ها، شانس بیشتری نسبت به دیگر شهرهای کشور دارد.

به گزارش ایسنا، با بازگشت رسمی تیم‌ها به تمرین‌های گروهی خود از سوم خرداد و آماده سازی برای ادامه لیگ نوزدهم، جام حذفی نیز برگزار خواهد شد تا پنج  تیم پرسپولیس، استقلال، نفت مسجدسلیمان، تراکتور و سپاهان با رقابت با یکدیگر تکلیف قهرمان این دوره را مشخص کنند.

در این بین، سهیل مهدی مسئول کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر اعلام کرد که با توجه به بدون تماشاگر بودن بازی‌ها، تمام مسابقات نیمه‌نهایی و فینال جام حذفی را در یک شهر برگزار می‌کنند تا این بازی‌ها نیز به صورت فشرده خاتمه یابد. البته پیش از مشخص شدن قرعه چهار تیم برتر نیمه‌نهایی، سپاهان و استقلال باید تیم چهارم این مرحله را با دیدار در ورزشگاه نقش جهان مشخص کنند.

با توجه به امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری استان‌های کشور در خصوص ورزشگاه‌های مناسب و با کیفیت، استان اصفهان با توجه به داشتن دو ورزشگاه با کیفیت یعنی نقش جهان و فولادشهر توانایی این را دارد که میزبان دیدارهای نیمه‌نهایی و فینال این فصل جام حذفی کشور باشد. البته شهرهایی دیگر مانند شیراز و خوزستان هم این پتانسیل را دارند اما خوزستان به علت گرمای شدید هوا و وضعیت بحرانی کرونا و شیراز به دلیل رسیدگی نکردن به چمن ورزشگاه‌های این شهر شانس کمتری نسبت به اصفهان دارند.

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *