از قطع رابطه با آمریکا خوشحالیم


امام جمعه گرگان با با اشاره به قطع رابطه ایران با آمریکا در 19 فروردین ماه سال 59، گفت: قطع شدن یک رابطه جنایتکار با ملت مظلوم برای ما بسیار خوشحال کننده است و این به نفع ملت ایران خواهد بود.


به گزارش ایسنا، سید کاظم نورمفیدی در خطبه های نماز جمعه این هفته گرگان اظهار کرد: بعد از اقدام اشغال سفارت‌خانه آمریکا در ایران توسط دانشجویان، رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد که روابط سیاسی آمریکا با ایران باید قطع شود.

وی افزود: در آن روزهای اوایل انقلاب، جوانان پرشور انقلابی که برای آن‌ها ثابت شده بود که این سفارت در حال جاسوسی و توطئه است، آن را اشغال کردند.

نماینده ولی فقیه در گلستان تصریح کرد: در قطع روابط مقصر اصلی خود آمریکایی‌ها هستند چرا که همیشه در حال توطئه بودند. آنها فکر می‌کردند با این کار ایران از پا خواهد افتاد و اگر آنها بعد از پیروزی انقلاب دست به توطئه نمی‌زدند ایران با آنان مماشات می‌کرد.

نورمفیدی با اشاره به 19 فروردین ماه سالروز شهادت امیر سپهبد صیادشیرازی، گفت: ایشان در همه مسائل نظامی، مدیریت میدان‌های جنگ سرآمد بودند و در هماهنگی بین نیروهای مسلح سپاه و ارتش نقش بزرگی داشتند و روحیه‌ای اخلاقی و ایمانی داشتند.

امام جمعه گرگان با اشاره به اینکه در هفته آینده سالروز شهادت امام موسی بن جعفر(ع) را خواهیم داشت، اظهار کرد: فشارها و شکنجه های زیادی بر این امام مظلوم وارد شده بود. حضرت موسی بن جعفر(ع) را در زندان بغداد مسموم کردند و در 25 رجب به شهادت رسیدند.

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *