آخرین مهلت ثبت‌نام در جشنواره “رویش خاوران” اعلام شدآخرین مهلت ثبت‌نام در جشنواره رویش خاوران که مهرماه امسال به میزبانی بنیاد نخبگان استان سمنان برگزار می‌شود، اعلام شد.

به گزارش ایسنا، بنیاد ملی نخبگان با هدف رونق بخشیدن به فضای ابتکار، انگیزه بخشیدن به جوانان و شناسایی اختراع‌های برگزیده و تسهیل در مسیر آنها به منظور رسیدن به محصولی دانش‌بنیان و تکمیل چرخه نوآوری و تبدیل دارایی‌های فکری به ثروت، برگزاری جشنواره‌های منطقه‌ای رویش را یکی از اولویت‌های کاری خود در سال جاری قرار داده است.

در ادامه برگزاری این جشنواره‌ها، جشنواره اختراعات و ابتکارات منطقه‌ای خاوران، با هدف شناسایی، هدایت و حمایت اخترعات برگزیده و تسهیل مسیر تجاری‌سازی تا رسیدن به نقطه تولید انبوه و ثروت‌آفرینی، به میزبانی بنیاد نخبگان استان سمنان و با حضور بنیادهای نخبگان خراسان‌جنوبی، خراسان‌رضوی، خراسان‌شمالی، سیستان ‌وبلوچستان و کرمان از 9 تا 11 مهرماه امسال برگزار خواهد شد.

آخرین مهلت ثبت نام در این جشنواره که از 13 تیرماه آغاز شده، 25 شهریورماه اعلام شده است.

متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام در این جشنواره به سامانه بنیاد ملی نخبگان مراجعه کنند.

بر اساس اعلام بنیاد ملی نخبگان، پیش از این جشنواره رویش «البرز» به میزبانی بنیاد نخبگان آذربایجان‌ غربی و با حضور بنیادهای نخبگان استان‌های آذربایجان‌شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین و گیلان برگزار شد.

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *